Možnosti instalace

Nabízíme celou řadu stavebnicových systémů potrubní pošty firmy Aerocom, od nejjednodušších dvoubodových propojení k vícebodovým, v jedné nebo více liniích. Přeprava pouzdra v potrubí probíhá jednosměrně nebo obousměrně. Systémy jsou vybaveny programy pro sledování statistiky přeprav, nastavování prioritních funkcí, programy pro diagnostiku poruch, je možné je vybavit grafikou ke sledování přepravy pouzder, tiskárnou, PC, modemem pro dálkové ovládání, zabezpečeným vyzvedáváním a odesíláním pouzder pomocí PIN kódů, magnetických karet, Bar-kódů, pouzdra různých velkostí s čipy pro automatické odesílání s možností jejich uzamykání. Je možné zákazníkovi nabídnout systém v takovém komfortu, aby splňoval jeho požadavky v přijatelné cenové úrovni pořizovacích nákladů.

Nabízíme systémy, kdy všechny stanice posílají pouzdra navzájem mezi sebou nebo systémy, kdy stanice posílají pouzdro pouze na centrální stanici, případně i z centrální stanice zpět (systémy pro sběr peněz).

Přepravní potrubí, oblouky je možno dodat v plastovém, nerezovém i ocelovém provedení, plastové v průměrech od 63 mm do 315 mm. Potrubí je vedeno horizontálně nebo vertikálně v zemi nebo vzduchem. Hmotnost přepravovaných zásilek dle požadavku zákazníka od 1 g do 28 kg, rychlost přepravy – cca 6 m/s, s možností regulace.

Stanice je možné umístit na pracovištích, na chodbách. K některým stanicím je možno připojit externí signalizaci, která informuje personál na jiném místě o příjezdu pouzdra.

Instalace potrubní pošty se provádí v nových i starých objektech, je možno postupovat po etapách, kdy je zprovozněna pouze část z cílového stavu a později se provádí rozšíření již vybudované potrubní pošty, realizaci je možno provádět za provozu, záleží na rozhodnutí investora.

Potrubní poštu je možno zavést v areálech nemocnic, podniků s venkovními nebo podzemními rozvody potrubí.